Mobil 86 kez görüntülendi. 0

2017’nin En Popüler Android Uygulamaları

Android kullanıcıları için neredeyse her gün bir yeni uygulama yayımlanıyor. Bunlardan en iyi uygulamayı seçmek ise gerçekten çok zor. Bizde sizlere için 2017’nin en iyi Android uygulamaları yazımızda bu yılın en popüler uygulamalarından bahsedeceğiz. Uygulamaları dallarına göre belirtirken bu uygulamaların ödüllü uygulamalar olduğundan da bahsetmemiz gerekiyor.

android-uygulamla-e1499780802923 2017’nin En Popüler Android Uygulamaları

En İyi Uygulama Dalında

Google, Memrise uygulamasını en yaratıcı mobil proje seçti. Oyunda farklı dil seçenekleri seçebiliyorsunuz ve en üst ajanın farklı maceralarını yaşıyorsunuz. Oyunda İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Korece ve Japonca gibi birçok farklı dil seçeneği yer almaktadır. Oyun şuana kadar 10 milyondan fazla indirildi.

En İyi Bağımsız Oyun Dalında Mushroom 11

Mushroom 11 çok ürkütücü bir oyun. Fakat oldukça da heyecan verici bir oyundur. Bir bulmaca oyunu olan Mushroom 11 sezgisel kombinasyonları ve tasarımı ile kendisine bağımlı yapıyor. Oyun şimdiye kadar indiren kişilerde 4.8 puan almayı başardı.

En İyi Oyun Dalında Transformers

Transformers yani Savaşçılar oyununu takım halinde oynayabilirsiniz. Bütün Transformers kahramanlarının yer aldığı oyun 4.6’lık bir puana sahip. Oyun çok beğenildi ve 1 milyondan fazla indirme sayısına sahip.

En İyi Çıkış Yapan Oyun Dalında

Hooked, çok sağlam bir kullanıcı sayısına ulaştı. Bu şekilde ne kadar başaralı olduğunu gösterdiğini söyleyebiliriz. Oyun Google ekibine göre en yenilikçi senaryoya sahip. Eğer korkuyu seviyorsanız oyun size bunu sağlayacaktır. Fakat oyunda Türkçe dil seçeneği olmadığı için ülkemizde pek tercih edilmediğini söyleyebiliriz.

En İyi Android Wear Uygulaması Dalında Runtastic

Runtasric, Android’in en kişisel koşu uygulamalarından birisidir diyebiliriz. Uygulama sizlere kişisel fitnees takibi, sesli koç sistemi ve yıllık koşu hedefi gibi farklı hizmetleri bir arada sunuyor. Google bu uygulamayı açıklarken uygulamanın tasarım ve işlevsellik özellikleri üzerine yoğunlaştı. Uygulamanın 10 milyondan fazla kullanıcısı var.

En İyi TV Deneyimi Dalında

Red Bull TV uygulaması kullanıcılarına spor, müzik ve heyecan verici oyunları bir arada sunuyor. Uygulamada müzik festivalleri, filmler, belgeseller ve spor etkinlikleri yayımlanıyor. Uygulamaya şimdiye kadar 1 milyondan fazla indirildi.

En İyi Erişebilirlik Uygulaması Dalında

IFTTT, en fazla kullandığınız servislerin tek bir çatı altında kullanılmasını sağlar. Gmail, Twitter, Skype, Reddit ve Instagram gibi yüzlerce servis IFTTT’de yer almaktadır. 2017 yılının en iyi Android uygulamalarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. Şuana kadar 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi.

Bir Cevap Yazın