Oyun 441 kez görüntülendi. 0

2017’ye damga vuracak mobil oyunlar

Önümüzdeki yıl birbirinden kaliteli oyunlar mobil cihazlarda oynanabilir hale gelecek. Şimdiden birçok iOS ve Android kullanıcısı sabırsızlıkla 2017’ye damga vuracak bu oyunların mağazaya eklenmesini dört gözle beklemeye başladılar bile. İşte 2017 yılı içinde çıkacak olacak ve ses getirmesi beklenen oyunlar:

Marvel’s Guardians of the Galaxy: A Telltale Game Series

Aralık ayı içine 2017’de çıkacağı yönünde resmî duyuru yapılan bu oyun, isminde de anlaşılacağı üzere Marvel evrenindeki galaksinin koruyucusu karakterlerini bünyesinde barındırıyor. Telltale oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve kaliteli olacağına inanılan yapım iOS ve Android’in yanı sıra PC ve konsollarda da oynanabilecek. En başarılı Marvel oyunlarından biri bizleri bekliyor olabilir. Çıkış tarihi henüz bilinmiyor ama 2017 içinde bu tarih de netleşecek.

Alto’s Odyssey

Snowman oyun stüdyosunun tasarladığı Alto’s Adventure oyunu 2015 yılında en iyi mobil oyun seçilmişti. Etkin hikaye anlatımı, büyüleyici grafikleri ve sadeliğinde gizli güzelliğiyle birçok mobil cihaz sahibinin gönlünü fetheden oyunun ikinci bölümü olan Alto’s Odyssey ise 2017’de beğenilere sunulacak. Yeni karakterlerin ve bölümlerin aktif olması beklendiği oyunda tıpkı ilk yapımda olduğu gibi kahramanımızı hareket ettirip bölüm içindeki puanları toplamaya çalışmamız gerekebilir.

The Elder Scrolls: Legends

Şuan için iOS ve Android’e çıkacağı kesin olarak bilinen bu oyun, konsol ve PC’lerden aşina olduğumuz The Elder Scrolls’ün aksine kart oyunu olacak. FPS ve RPG oynamaktansa kart oyunları ilginizi çekiyorsa gelecek sene uygulama mağazalarına eklenecek olan oyunu indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın