Mobil 880 kez görüntülendi. 0

Android için en iyi ücretli kamera uygulamaları

Akıllı telefonlarda kullanılan donanımları son yıllarda hayli mesafe kat etti, ancak hala daha fotoğraf işleme yazılımları görüntülerin kalitesini etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Bir telefonun lens ve merceği ne kadar kaliteli olursa olsun, kullandığı yazılımı başarılı değilse ortaya kaliteli fotoğrafların çıkması mümkün değil. Eğer siz de telefonunuzda kurulu bulunan uygulamasından memnun değilseniz, daha gelişmiş özelliklere sahip olan üçüncü parti yazılımlara göz atmanız gerekebilir.

ProShot

AndroidPIT-best-widgets-1460-w782 Android için en iyi ücretli kamera uygulamaları

Kullanıcı arayüzüne alışmanız biraz zaman alabilir, ancak ProShot gerçekten büyüleyici özelliklere sahip bir kamera uygulaması. Izgaralı görüntü seçeneği sayesinde altın orana uygun fotoğraflar çekebilir, manuel ayarlamalar yaparak hayalinizdeki fotoğraf karesini oluşturabilirsiniz. ISO ve perde hızının yanı sıra beyaz dengesini de ayarlamanıza izin veren uygulamada 4K video kayıt desteği mevcut. Ücretsiz versiyonunu Play Store’dan kaldırılan uygulamayı beğendiğiniz takdirde 5$’lık ücretli sürümü satın alabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.

Camera FV-5

AndroidPIT-best-widgets-1441-w782 Android için en iyi ücretli kamera uygulamaları

Muadillerine nazaran daha kolay bir arayüze sahip olan FV-5 özellikle ProShot’a kıyasla inanılmaz kullanışlı. ISO, ışık ayarlaması, odak noktası, beyaz dengesi ve bunun gibi daha birçok ince ayarı göz zevkinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Tek bir dokunuşla seri fotoğraf çekme özelliği de mevcut. ProShot’tan daha ucuz olması, üst düzeyde manuel ayarlama yapabilmenize imkân tanıması gibi avantajları yüzünden tercih edilebilir. Dolar kurunun yükselmesi yüzünden fiyat yine de birazcık pahalı bulunabilir. Ama Play Store’da ücretsiz olan Camera FV-5 Lite uygulamasını cihazınıza kurarak yazılımı test edebilmeniz de mümkün.

İndirmek için tıklayınız.

ProCapture

proc Android için en iyi ücretli kamera uygulamaları

Basit kullanıcı arayüzü, panorama modu, geniş açı modu, gürültü azaltma özelliği ve fotoğraf çekimlerinde kompozisyon oluşturmanıza yardımcı olacak ızgara seçeneklerine sahip olan ProCapture gayet makul bir fiyatla satışa sunulmuş durumda. Fibonacci spirali sayesinde altın orana uygun kompozisyonları meydana getirebiliyorsunuz. Dilerseniz fiziksel ses açma ve kısma tuşlarını kamera uygulamasında zoom yapması veya deklanşör görevini üstlenmesi için de ayarlayabiliyorsunuz. Eğer doğru ayarları yapmayı deneme yanılma yöntemiyle keşfederseniz profesyonel makinelerin performansına çok yakın görüntüler çekebilmeniz mümkün.

İndirmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın