Sponsor 79 kez görüntülendi. 0

BİZPOİNT ÇALIŞMA SİSTEMİ

   Sürekli ve çok hızlı bir şekilde gelişen teknoloji çağında Türkiye’ ‘de doğan global bazlı bir proje olan Bizpoint, bireysel kullanıcılar ve profesyoneller ile birlikte iş yerleri ile de bütünleşik ve entegre olarak çalışan, kaliteli hizmet veren bir sistemdir. Şirketlere, kobilere, esnaf ve sanatkarlara kısacası mikro işletmelerden büyük işletmelere kadar tüm iş dünyasına kucak açmaktadır. Ayrıca meslek sahiplerinin yanı sıra bireysel kullanıcılar da profil açarak sisteme dahil olabiliyorlar.

Bizpoint çalışma sistemi bünyesinde bu kadar kapsamlı içerikler bulunduran bir şey siteye göre kullanımı oldukça basit bir projedir. Sisteme kaydolan bireysel kullanıcılar, tüm mekanları ve iş yerleri aramaları yapabilir, etkinlikler ayarlayabilirler. O ay nerede hangi etkinlik var kolaylıkla bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan bir hizmete ulaşabilirsiniz. Uzun zamandır iş arıyorsanız bir de Bizpoint’ i ziyaret etmenizde fayda vardır. Randevu ayarlayabilir ve etkinliklere yorum yapabilirsiniz. Arkadaşlarımızı davet edebildiğimiz gibi hatırlatmalarımızı da not edebiliriz. Yani bireysel kullanıcı için bir telefon gibi kullanabildiğimiz aynı zamanda sosyal medya aracı gibi de sayılabilecek dijital bir ortamdır. Kaydolan profesyoneller ya da iş yerleri için bunlara ek olarak daha komplike özellikleri bulunuyor. İş ilanları yayınlayabilirler. Teklif İste yayınlayabilir, tüm kullanıcılara teklif verebilirler. Müşteriler iş arkadaşları ile canlı sohbet edebilir, mesajlaşabilir ve gruplar kurabilirler. Aynı zamanda müşterilerinin datalarını kaydedip kendilerine daha kolay ulaşılmasını sağlıyorlar. Meetup organize edebiliyorlar. Çünkü bireysel kullanıcıların meetupları iş yerlerine katkı sağlayabiliyorlar. Yorum yapıp puan verebilirler ve bunları değerlendirerek memnuniyeti artırırlar. Kendileri için gelen tavsiyeleri eğer isterlerse Tanıt butonu ile yayınlayabilirler. Randevu ve rezervasyon talep edip bunlara cevap verebilirler. Yeni müşteriler bulabilir ya da Tanıt yayınlayarak reklamlarını yapabilirler. Tanıdıklarını davet ederek iş yerlerine katkı sağlayabilirler. Daha bir çok imkan sağlayabilen Bizpoint ile çalışan örneğin bir dükkan hem müşteri potansiyelini artırıp hem de tedarikçilerine aynı mecra üzerinden ulaşabiliyor.

Farklı üyelik paketleri bulunan Bizpoint bu paketlere göre ayrıcalıklar bulundurur. Basic paketi hariç diğerlerinden faydalanmak için belirtilen süreden sonra ücret ödemek gerekiyor.

Bir Cevap Yazın