• Artık haber sitelerini ziyaret ederek vakit geçirmektense kendi haber sitenizi kurmaya karar verdiyseniz, yapacağınız ilk iş hazır haber sitesi yazılımlarına bakmak olacaktır. Ancak bu yazılımlar genelde ya çok pahalıdır, ya da aylık olarak sizden ücret talep ederler. Hal böyle olunca açık kaynak ve ücretsiz olan WordPress’e rotayı kırmanız işten bile değildir.

  Şuanda ThemeForest gibi mecralar üzerinden satın alabileceğiniz onlarca farklı haber teması mevcut. Ancak ne yazık ki bu temaların çoğu Türkçe değil ve Türk internet kullanıcısına hitap edecek tarzda tasarımlara sahip değil. Bu yüzden sizin için derlediğimiz en iyi Türkçe WordPress haber temalarına göz atmak isteyebilirsiniz. Her biri Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen bu tasarımlar, Google News’e kayıt olma sürecinizi de kolaylaştırabilir.

  theWP – Haber Teması V3

  Görüp görebileceğiniz en kaliteli Türkçe haber sitesi temalarından birisi, theWP ekibi tarafından geliştirildi. Bildirim sistemi, köşe yazarları, fotoğraf ve videoları galerisi gibi bir haber sitesinde olması gereken tüm detaylar düşünülmüş.

  Fiyatı: 200 TL
  Demo: Tıklayınız

  Engin Haber Teması v2.3

  EnginTema tarafından hazırlanan bu tasarım, tamamen responsive bir arayüze sahip. Gelişmiş manşet alanı, kategori bazlı haber listeleme ve kolayca özelleştirilebilir arayüzüyle seçenekleriniz arasında yer almalı.

  Fiyatı: 340 TL (Kurulum isterseniz +50 TL)
  Demo: Tıklayınız

  HaberMatik V3.1

  Biraz uçuk sayılabilecek fiyata sahip olsa da tam profesyonel bir tasarım istiyorsanız, HaberMatik’in bu tasarımını değerlendirmeye tabi tutmalısınız.

  Fiyatı: 590 TL
  Demo: Tıklayınız

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
p_ayrac
 • 151 kez görüntülendi.
 • Yorum Yok
Henüz yorum yapılmamış.
 • Tema : TrendHaber 2 WordPress Haber Teması

  Kategori : Haber Teması

  Yapımcı : Trendwp

   

   

  trendwp-haber-teması-1024x340 Trendwp Wordpress Haber Teması

   

   

   

   

   

   

   

  Haber teması açmak isteyenler için Trendwp ekibi tarafından hazırlanan WordPress haber teması oldukça doğru bir tercih olacak. Hem görünüm açısından hem de SEO açısından oldukça kullanışlı bir tema olan Trendhaber2 temasını yeni haber sitelerinizde veya varolan haber sitelerinizde kullanabilirsiniz.

  Trendhaber2 temasını canlı canlı görmek istiyor iseniz buraya tıklayarak demosunu inceleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir tema olan trendhaber2 temasının hemen admin panelini inceleyerek sizlere tanıtmaya başlayalım.

  trendwp-haber Trendwp Wordpress Haber Teması

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Trendhaber2 temasının admin panelinden yapabileceğiniz değişiklikler ise;

   

  wp-haber Trendwp Wordpress Haber Teması

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Genel ayarlar kısmından sitenizde kullanacağınız logoyu seçebilir, manşet süresini ve manşetinizin çalışma şeklini ayarlayabilirsiniz.

  wordpress-haber-teması Trendwp Wordpress Haber Teması

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Kategori ayarları kısmından ana sayfada gösterilecek olan kategorilerin belirlenmesini yapabilirsiniz. Ana sayfa kutucuklarına buradan kategori atayarak hangi kategorilerin görüneceğini seçebilirsiniz.

  wordpress-ücretsiz-haber-teması Trendwp Wordpress Haber Teması

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Anasayfa Footer Tab Kategorileri kısmından temanın en alt kısmında bulunan bölüme istediğiniz kategorinin linkini atayabilmektesiniz. Hem SEO açısından hem de site içi bağlantıların gelişmiş olması açısından oldukça güzel düşünülmüş bir fikir.

  Seo olarak oldukça güçlü bir alt yapıya sahip olan trendhaber2 teması aynı zamanda görsel açıdanda oldukça kuvvetli. Haber sitelerinin en büyük ihtiyaçlarından olan manşet alanını site içerisinde 2 kez kullanan Trendwp ekibi aynı zamanda üst tarafta ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bilgileri de ( hava durumu, piyasa durumu ve site içi arama ) oldukça şık bir şekilde yerleştirmiş.

  trendwp-haber-ayarları Trendwp Wordpress Haber Teması

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Sosyal ağlar kısmından Facebook, Twitter, Google+ ve Youtube başta olmak üzere pek çok sosyal ağ profilinizi düzenleyebilirsiniz.

  wphaber-ayarları Trendwp Wordpress Haber Teması

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Reklam ayarları bölümünden sitenizde görünecek olan reklamların ayarlarını yapmaktasınız. Bu kısımdan sitenizde yer alan tüm reklamları kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
p_ayrac
 • 5.063 kez görüntülendi.
 • 2 Yorum

Son Yorum: Aykut ÖZDEMİR

http://www.trendwp.com/tema/trendhaber-2


Bu site Aykut ÖZDEMİR tarafindan kurulmuştur.