Sponsor 623 kez görüntülendi. 0

Dijital Platformdaki Başarınızı Sosyal Medya İle Yakalayın

Başarılı bir şirkete, markaya ya da firmaya sahip olmanın en büyük sırrı, başarılarla dolu bir geçmişten gelmektedir. İş dünyasında sizi istediğiniz noktaya götürmek için artık tek bir şey yeterli değil. Yetenek, istek, okul eğitimi gibi faktörler iş alım sürecinde ve sonrasında yetersiz kalabiliyor. Tam da bu noktada devreye giren IBS, ek eğitimler ile iş hayatındaki başarısını pekiştirmek isteyenler için eğitim programları uyguluyor. IBS Türkiye sertifika programları arasında finans eğitim programı, dijital pazarlama eğitim programı, e-ticaret eğitimi ve sosyal medya uzmanlığı sertifika programı gibi birçok farklı alanda eğitimler bulunuyor.

sosyal-medya-uzmanlığı-sertifika-programı Dijital Platformdaki Başarınızı Sosyal Medya İle YakalayınTeknoloji ve internet artık hayatın her alanında kendini gösteriyor. Sadece sosyalleşmek amacı ile değil, şirketlerin doğru bir şekilde reklam yapıp, kendilerini göstermeleri amacıyla da internet en çok kullanılan iletişim aracı haline gelmiş durumda. Hal böyle olunca, şirketlerin başarılı olması, bu doğrultuda yol kat etmesi ve ayakta kalabilmesi için sosyal medyada yararlanması farz oluyor. IBS Türkiye eğitim programları arasında bulunan sosyal medya uzmanlığı sertifikası, sizi ve şirketinizi başarıya taşıyor. IBS sosyal medya uzmanlığı sertifika programı, tüketici davranışlarını incelerken şirketlerin bu sürece olan adaptasyonuna da değiniyor. Dünyadan ve Türkiye’den örneklerle ilerleyen eğitim, dijital pazarlama strateji konuları, firmaların dijital medya planı oluştururken uygulaması gereken taktikler, dijital alandaki aktiviteleri yönetebilme konularında yardımcı oluyor.

Her departmandan profesyonellerin ve sosyal medya sayesinde ilerleme kaydetmek isteyenlerin katılabileceği sosyal medya uzmanlığı sertifika programı size kapsamlı bir dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi sunuyor. IBS Türkiye tarafından uygulamaya koyulan sosyal medya uzmanlığı sertifika programı sayesinde, işinizi büyütme yolunda ilerlerken dijital pazarlama araçlarından nasıl yardım alabileceğinizi, işiniz için nasıl bir yol haritasına sahip olmanız gerektiğini, dijital pazarlama araçlarının tam olarak neler olduğunu, gerçek iş dünyasından çözümler ve hileler eşliğinde öğrenebileceksiniz.

Kendiniz ve şirketiniz için şahane bir sosyal medya eğitimi kıvamında olacak programın direktörlüğünü Turkcell Dijital Pazarlama İletişimi Kıdemli Marka Müdürü Ömer Şireli gerçekleştirirken, Plesanta’dan Cem Batu, Pegasus’tan Didem Namver, Kliksa’dan Aylin Daylan, 4Play’den Çağlar Uzunali ve Media Markt Saturn’den Nurçin Kocaoğlu bilgi ve birikimlerini aktaracaklar. Dört hafta boyunca Cumartesi günleri gerçekleşecek olan sosyal medya uzmanlığı sertifika programı İstanbul Maslak Eğitim Merkezi’nde sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın