• Son zamanlarda fena sardığım bir oyun; ve bu oyunu tanıtma bahanesi ile blogumda yeni bir kategori açıyorum: Oyun Tavsiyeleri

  Ace Of Arenas, özellikle Warcraft tutkunlarına benzer heyecanı mobil platforma taşıma imkanı sağlıyor, harita ve kahramanlar oldukça benzer. 1v1, 2v2, 3v3 ve 5v5 ve botlara karşı  oyun seçenekleri, savaşçı, tank, destekçi vb. çeşitli kategorilerde onlarca şampiyon, onlarca item, gemler ile zenginleştirilmiş bir oyun. Bu çeşitlilik sayesinde sınırsız kombinasyon ve birbirinden farklı oyunlar doğuyor, bu da oyunu son derece zevkli hale getiriyor.

  ace-of-arenas-sampiyon Ace Of Arenas En İyi Mobil MOBA Oyunu Olmaya Aday

  Diğer MOBA oyunları gibi klan kurabilir, klana bağlanabilir ve klan savaşları yapabilirsiniz.

  Oyunun kontrolüne gelecek olursak, oyunun sol ve sağ tarafında çıkan sanal joystik ile kahramanınızı yönlendirmek ve saldırıları kontrol etmek oldukça kolay. Yetenek seçimi ve uygulanması, kreplere mi yoksa heroya mı saldırılacağının seçimi son derece pratik, alanındaki pek çok mobil oyuna göre oldukça rahat bir kontrol sunuyor.

  Kazandığınız oyunlar, atladığınız seviyeler size altın ve elmas kazandırır, bunlarla yeni hero alabilir, herolarınızı güçlendirebilir, gem alıp yükseltebilir ve bu gemlerle herolarınızın gücünü artırabilir, hero yeteneklerini açabilirsiniz.

  ace-of-arenas-harita-4 Ace Of Arenas En İyi Mobil MOBA Oyunu Olmaya AdayAyrıca oyun size arkadaş ekleme, arkadaşlarınız ile oyun kurma imkanı da tanıyor.

  Oyunun tek eksiği, oyun içerisinde takım arkadaşlarınız ile haberleşme yok. Sadece haritda istediğiniz kısma saldır-defans ikonları koyarak takım arkadaşlarınızı o bölgede saldırı veya defansa çağırabiliyorsunuz, bu da özellikle ilkkez oynayan ve tarzını bilmediğiniz insanlar ile uyum sağlamanızı zorlaştırıyor.

  Mutlaka deneyin, iyi oyunlar 🙂

   

   

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
p_ayrac
 • 767 kez görüntülendi.
 • Yorum Yok
Henüz yorum yapılmamış.
 • Askeri bölgenin en kuvvetli birliğini oluşturan savaş meydanına belirlemek için şehirde yapılan eğitime bulduğunuz askerleri bu alana doğru yönlendirerek güçlerini iyi bir şekilde belirleyerek en güçlü orduyu elinizde bulundurmaya özen göstereceksiniz.Şehri korumak için düzenlediğiniz yarışa katılmak için belirlediğiniz yarışlara katılarak en güçlü orduyu elinizde bulundurmaya çalışacaksınız.Dünyanın en önemli silahlarını almak için aracınıza binerek silah dünyasına doğru hareket ederek savaş için en uygun silahları ve diğer malzemeleri seçerek kendi belirlediğiniz yöne doğru gideceksiniz.Askeri bölgede her öldürdüğünüz düşman için 100 puan kazanarak puan seviyesini en üst çıtaya yükselterek iyi bir mücadelenin içine gireceksiniz.Tüm insanların çekindiği bir ordu hazırladığınız an tüm dünyaya meydan okuyarak yapacağınız sistemi uygulamaya geçirerek en yüksek tempoyu devreye koyarak iyi bir şekilde yarışıp tüm dünyaya meydan okuyacaksınız.Uçak savaşları için her yerde bulunan sınır çizgilerinin dışına çıkmadan önemli yol kat ederek yakalamanız gereken tüm başarıları kısa süre içinde yakalayarak her alanda kendi üstünlüğünüzü herkese gösterip bu alanda liderliğe kadar yükseleceksiniz.Ülkenizde yapılan savaşlara katılmak için boğazın serin sularında bulunan gemiye binerek ülkenin en yakın toprağına doğru hareket edip size verilen silahları ve mayınları değişik alanlara götürerek bütün düşmanlarınızı bu sayede öldürerek en iyi mücadele şeklini ortaya koyarak bu alanda bazı çalışmalar yaparak savaş oyunlarına devam edeceksiniz.İnternet ortamının en ilgi gören ve yaş farkı gözetmeksizin herkesin oynayabileceği oyunlar olduğu için sürekli bir gelişim içine girerek en iyi mücadelenizi ortaya koymaya özen göstereceksiniz.Savaş alanlarında kazandığınız puanları değerlendirmek için en yeni araç ve diğer savaş malzemelerini satın alarak en iyi ordunuz ile mücadelenin içine girerek her başarıyı ülkenizdeki halka armağan ederek tüm zorluklarla mücadele ederek hayatta kalma savaşı vereceksiniz.

   

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
p_ayrac
 • 1.019 kez görüntülendi.
 • Yorum Yok
Henüz yorum yapılmamış.


 • Dünyanın ilk çizgi filmi olan Taş devri ile süper bir oyun tasarladığımızı görebilirsiniz.Bu oyunlara başlamak için Taş Devri Araba Sürme yazısına tıklayarak süper bir maceranın içine girerek eski zamanları hatırlama şansı yakalayacaksınız.Çizgi film denince ilk akla gelen taş devri ile bir çok alanda kendinizi geliştirerek iyi bir yolda ilerleyip yapmak istediğiniz tasarlamaların içine girmeye çalışacaksınız.Milattan önce yaşadığınız bu ortamda hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz.Hayatta kalmak için geliştirdiğiniz ürünleri kendi hanenize yazdırarak kimsenin kullanmaması için önlemlerinizi almaya çalışacaksınız.Yolculuk yapmak için tasarladığınız arabanın güvenliğini korumak için fren sistemini çok iyi yaparak kaza yapmamaya özen göstereceksiniz.Zorlu ve engebeli yollarda ilerlerken çok dikkatli olup aracınıza hasar vermemeye özen göstereceksiniz.Aracın yakıtını temin etmek için yerin altından çıkardığınız benzini depoya koyarak daha uzun bir yolculuk için kendinize iyi bir ortam hazırlayacaksınız.Şehirde düzenlenen yarışa katılmak için adınızı yazdırarak sizi bekleyen rakiplerinize doğru hareket edeceksiniz.Yarışın yapılacağı piste gittiğiniz an rakiplerinizin yanına vararak başlama düdüğünü bekleyeceksiniz.Yolda arabayı kullandığınız an size destek vermek için stadın içine gelen Ünsanları sevindirmek için çok dikkatli ilerleyerek yolun dışına çıkmadan hızınızı sabit tutarak rakipleri geçip bitiş noktasına doğru hareket edeceksiniz.Yarışı birincilik ile bitirdiğiniz an size verilen kupayı evinize götürerek yeni bir başarı elde etmiş olacaksınız.Ben 10 oyunları denince ilk akla gelen hız unsurunu belirlemek için en iyi araçları belirlemeye özen göstereceksiniz.Arabaları çok iyi tanıdığınız için en uygun fiyatları belirleyerek arabaları satıp iyi bir para geliri elde edeceksiniz.Kazandığınız paralar ile yeni bir yol inşa edebilir,kendi mekanınızı yeniden oluşturabilirsiniz.İnternet ortamının en iyi ve özelliği çok olan Ben 10 ile yeniden karşılaşmak için son hareketlerinizi yaparak bu eşsiz dünyanın içine gireceksiniz.Oynadığınız oyunlardan yeni yerleri keşif ettiğiniz an o bölgelere doğru giderek yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım ederek puan kazanmayı amaçlayacaksınız.

   

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
p_ayrac
 • 1.000 kez görüntülendi.
 • Yorum Yok
Henüz yorum yapılmamış.
 • Boyama oyunu bildiğimiz gibi küçük yaştaki çocukların bir eğlence aktivitesi olarak uyguladığı bir etkinliktir. Boyama çocukların ilerleyen yaşlarında daha mantıksal olarak düşünmesine yardımcı bir aktivite ve eğlenceli zaman geçirme uygulamasıdır. Bu sitede ise diğer kayu boyama oyunları yöntemlerinden farklı olması ve gerçekçi olmasıdır. Diğer sitelere nazaran hiçbir şekilde argo görsel olarak bir uygulama yoktur. Tüm siteye giren çocuklar ve gençlere eğlenceli vakit zaman geçirmenizi diliyorum.

  Boyama oyunları çocukluk dönemi için iyi bir aktivite ve dolu vakit geçirme açısında önemli bir eğlencedir. Diğer bilgisayar oyunlarına alışmama yönünden güzel bir boyama yöntemleri kullanabilirsiniz. Oyun içinde sıkılmayacağınız garantilemek isterim ki şahsen ben birkaç defa oynarken bile hiç sıkılmaksızın oynadım diyebilirim. dora boyama oyunları yöntemleri akısı çok önemlidir ilerleyen hayatımızda yardımcı olabilme olasılığı yüksek diyebilirim. Çocukların sıkılmayacağı bir aktivite boyama olarak görünüyor günümüzde.

  Öyle ki boyama oyunlarının sadece belirli kitlelere veya belirli yaş grubuna mal edilmesi diğer insanlar adına zararlı bir davranıştır. İnsanlara zarar vermek ve onların oyun oynama isteklerini aynı zamanda da özgürlüklerini kısıtlamak adına bir müdahale olarak gördüğümüz bu düşüncenin artık tüm insanların akıllarından yok olması gerektiği kanaatindeyiz. İnsanların da bu tür davranışlara kapılmaması adına bir takım çalışmalar ve önlemler sürekli devam etmektedir. Oyun oynama keyfini yarıda bırakırsanız işte o zaman siz kaybedersiniz.

  Oynadıkça tecrübesi artan bireyler olmak istiyorsak hiç bırakmadan ve sıkılmadan oynamamız gerekiyor. Her yaş grubunun oynayacağı bir ben 10 boyama oyunudur. Siz çocuklar dışarıda vakit geçirmeniz yerine güzel bir boyama yapmaya ne dersiniz. Çeşitli hayvanlar çeşitli kuşlar böcekler tamda sizin zevkinize uygun bir eğlence gelin eğlenin Sitemiz size olağan üstü bir boyama keyfi sunuyor. Eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
p_ayrac
 • 897 kez görüntülendi.
 • Yorum Yok
Henüz yorum yapılmamış.
 • Her zaman olduğu gibi bu seferde karşınıza süper bir oyun ile çıkmaya çalıştık,bu oyuna başlamak için size yönelttiğimiz Pusuya Yat butonuna basarak çok değişik bir maceranın içinde kendinizi bulacaksınız.Dağın yamacına yaptığınız askeri bölgeyi korumak için karşınıza çıkan yolu korumak için çok önemli çalışmalar yapacaksınız.Dağın kenarında bulunan yolu korumak için ekranı alt bölmesinde bulunan bombayı Mouse ile seçip yolun farklı bölgelerine bombaları yerleştirerek giriş kapısının içinden çıkan balonları patlatıp çıkış kapısına doğru gitmemeleri için çaba harcayacaksınız.Oyunda ne kadar çok balon patlatırsanız o kadar çok puan kazanıp bir üst etaba doğru hareket edeceksiniz.Kazandığınız puanlar ile yeni ve daha güçlü silahlar satın alarak ilk etaba daha kolay bir şekilde geçerek Asker Oyunlarını en iyi şekilde bitirerek en üst bölmeye doğru hareket edeceksiniz.Askerlerin koruması gereken yere doğru gittiğiniz an bütün silahları aracınıza yükleyerek düşmanlarınızın ele geçirmek istediği topraklara doğru hareket edeceksiniz.Satın aldığınız silahları sırası ile güçlü silahtan başlayarak,güçsüz silaha doğru hareket ederek farklı alanlara yerleştirerek size karşı savaş açan bütün orduyu teker ,teker öldürerek bölgenizi güvende tutmaya özen göstereceksiniz.Düşmanlarınızın yerini öğrenmek için elinizde bulunan haritadan savaş planını göze alarak yapmaya çalıştığınız bütün hareketleri anında yaparak bu alanda en üst seviyeye doğru ilerleyip başarıyı kovalayacaksınız.Yeni ve farklı oyunları sunduğumuz kategorisine gittiğiniz an orda bulunan Silah Oyunu Oyna butonuna tıklayarak süper bir aksiyon içine girdiğinizi göreceksiniz.Yeni silahların özelliğini öğrenmek için size sunduğumuz bilgileri göz önünde bulundurarak yapacağınız çalışmalar ile en kısa süre içinde sonuca varmaya çalışacaksınız.Askeri bölgeyi koruduğunuz an bir sonraki işlerden biri olan şehir korumacılığı görevini de üstlenerek en iyi şekilde bütün halkı koruyup kollayacaksınız.Yen oyunlar oynamak için sürekli bizi takip edip yeni maceraların ve aksiyonların içinde kendinizi bulacaksınız.

   

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.3/5 (3 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
p_ayrac
 • 1.991 kez görüntülendi.
 • Yorum Yok
Henüz yorum yapılmamış.
 • Spor alanlarının en önemli branşlarından biri olan futbol maçları ile sürekli karşınıza gelmekteyiz.İnternet ortamının en çok oynan ve o kadarda ilgi gören futbol oyunları ile yeşil sahalarda neleri yapmak istiyorsanız o isteklerinizi yerine getirerek iyi bir mücadelenin içine gireceksiniz.Çizgi film dünyasına damga vuran 2 yıldızı birleştirerek süper bir ortam hazırladığımızı görebilirsiniz.Sizler için tasarladığımız oyuna başlamak için Kayu ve Keloğlan Futbol Maçı kategorisini tıklayarak oyuna başlayacaksınız.Oyunu açarken ekrana gelen sahada takımınızı kurmak için en iyi futbolcuları seçerek maça başlayacaksınız.Yeşil sahada karşınıza çıkan topu iyi bir şekilde sürerek kaleye doğru topu süreceksiniz.Topu sürdüğünüz an kalede bulunan rakibinizi yanıltarak topun ağlarla buluşmasını sağlayacaksınız.Ekranın üst bölmesinde bulunan kategorilerden attığınız gol sayısına bakabilir yeni bir maça çıkmak için ( takım seç ) butonuna basarak yeni bir maceranın içine girebilirsiniz.Sizler için hazırladığımız parkuru önceden görmek için ekranın sağ bölmesinde bulunan haritaya bakabilirsiniz.Futbol alanları şehirlerde çok geliştiği için istediğiniz zaman arkadaşlarınız ile yeni bir mücadelenin içine girmek için size en yakın sahaya doğru hareket ederek iyi bir mücadelenin içinde kendinizi görebilirsiniz.KAYU OYUNLARI ile oynayacağınız her alanda başarıya ulaşmak için takım oyununu göz önünde bulundurarak rakiplerinize bir anda skor üstünlüğüne gücünüzü elinizde bulunduracaksınız.Maçların yapıldığı statları önceden belirlediğimiz için seyircilerin en fazla olduğu bölgeleri seçerek takımınıza destek vermeleri konusunda bilgi verdiğimizi görebilirsiniz.Futbol karşılaşması ile yeni bir alanda başarıyı yakalamak için seyircinizin sizi desteklemesi için çok büyük çabalar içine gireceksiniz.Dora oyunlarının en yakından tanıdığımız iki kahraman ile sizleri buluşturmak için bu zorlu etabı dikkatli bir şekilde geçerek bir sonraki oyunlar için hazırlıklara başlayarak başka bir etap için gitmek istediğiniz bölgeye gitmek için aracınıza binerek rakiplerinizin bulunduğu alana doğru hareket edeceksiniz.Futbol sahasında sizi bekleyen zorluklar ile başa çıkmak için yapabileceğiniz en iyi hareketleri yaparak seyircileri bu konuda sevindirmeye çalışacaksınız.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
p_ayrac
 • 1.246 kez görüntülendi.
 • Yorum Yok
Henüz yorum yapılmamış.
 • Uzun ve yorucu bir yılın ardından hepimizin dört gözle beklediği bir tatil geldi ve çattı. Bu tatilde yapılacak en güzel ve eğlenceli faaliyetlerden biri de harika bir kamp arabası ile tatile çıkmak. Fakat bir sorun var. Sizlerin tatile çıkmanızı engellemek isteyenler arabalarını teker teker yola dizmiş ve geçmenizi engellemeye çalışıyorlar. Eğer bu arabaları karizmatik Kamp Arabanızla geçmeyi başarırsanız eğlence dolu bir kamp yapacaksınız. Bunun için yön tuşlarını kullanın ve arabanızın yolunuzun üzerindeki tüm arabaların üzerine doğru sürün. Hepsinin üzerine çıkın ve onları ezerek ilerleyin. Başka da bir seçeneğinizin olmadığı bu güzel oyun da eğer tüm arabaları geçerseniz yeni lekele atlayacaksınız. Klasik Kamp Arabası olarak ta tanınan bu eğlenceli araba oyununa star tuşuna basarak başlayacaksınız. Arabalı birer birer ezerken aynı zamanda da içinizdeki enerji de boşalacak. Adrenalin dolu bir yaşamda bulunmak ve eğlenmek fikri taşıyanlara göre bir yazılım olduğunu söylesek yanlış olmaz. Araba oyunları sitemizin popüler oyunlar bölümünde sizleri bekliyor. Çok fazla sevilmesi ve bir o kadar da fazla oynanması sebebiyle popüler oyunlardan biri olmayı başaran oyunumuzu çok seveceksiniz. Bu güzel oyunundan başka severek oynayacağınız daha nice araba oyunları ile zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız. Kırmızı bir minibüs şeklinde gördüğümüz oyun arabası engebeli yollarda bize eşlik edecektir. Araba sürüş tekniklerini test edebilme fırsatı yakalayacağımız bir araba oyunudur. Kendi kategorisinde içerik yapısı olarak üzerine ilgileri toplayacaktır. Tüm detaylarıyla ruhları şenlendirecek , içinizde çocuk kıpırdaması oluşturacak bir heyecan oluşturacağı aşikardır.

   

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
p_ayrac
 • 1.200 kez görüntülendi.
 • Yorum Yok
Henüz yorum yapılmamış.

Bu site Aykut ÖZDEMİR tarafindan kurulmuştur.