Mobil 39 kez görüntülendi. 0

Galaxy S8 Plus, normal S8’den daha fazla satacak

Uzakdoğulu akıllı telefon üreticisi ’un geçtiğimiz haftalarda görücüye çıkardığı ve Plus modelleri tabiri caizse kapış kapış gidiyor! Tabii ki yurtdışında. Ülkemizde döviz kurunun yüksek olması ve vergiler nedeniyle fiyatı 4 bin TL’yi aşan bu cihazların pek tuttuğu söylenemez. Ancak özellikle ABD’de Plus, normal ’den daha çok rağbet görüyor. Gece Siyahı isimli renk de S8 Plus’un en sevilen rengi olmuş durumda.

Müşteriler ön siparişe akın etti

Şuan için perakende mağazaları ve e-ticaret siteleri üzerinden için ön sipariş verebilmek mümkün. 21 Nisan’da ABD’de yaşayan müşterilere teslim edilecek olan cihazlar 28 Nisan’da Avrupa genelinde dağıtıma çıkacak. Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz bilinmiyor ama muhtemelen Avrupa için verilen 28 Nisan tarihi Türkiye’yi de kapsıyor olabilir.

5vPewbGMvQuSX3eXazDPrZ-650-80 Galaxy S8 Plus, normal S8'den daha fazla satacak

ABD’de ön sipariş verme maratonu 29 Mart’ta gerçekleştirilen tanıtım lansmanının hemen ardından başladı. AT&T, Verizon, T-Mobile, Sprint ve US Cellular gibi telefon operatörlerinin yanı sıra Best Buy gibi perakende siteleri ön sipariş kabul etmeye başladı.

Neden S8 Plus daha çok tutuldu?

Galaxy S8 Plus ile Galaxy S8 arasındaki fiyat farkının çok uçuk olmaması, insanları “Almışken en iyisini alayım” düşüncesine itiyor. Galaxy S8’in çok daha büyük boyutlu versiyonu olan ve “phablet” sınıfına giren Galaxy S8 Plus’ta devasa bir “Sonsuz Ekran” isimli görüntü teknolojisi yer alıyor. Buna ek olarak dahili batarya kapasitesi de daha büyük. İlk başta 6.2 inçlik ekran çok büyük gibi gelebilir, ancak ekranın her iki yanındaki kavisler telefonu elde tutmayı kolaylaştırıyor. Bu sayede cihaz çok da büyük gibi durmuyor aslında.

Kullanacağınız cep telefonunda daha büyük bir ekran ve daha küçük bir kasa arıyorsanız, sizin de tercihiniz Galaxy S8 Plus’tan yana olmalı.

Kamera eskisinden daha iyi

Yeni Galaxy S8 Plus modelinde geçen yıl tanıtılan cihazlarda olduğu gibi yine 12 MP’lik bir kamera kullanılmış. Ancak endişe etmenize gerek yok, Samsung fotoğraflarınızın çok daha güzel gözükeceğinin sözünü veriyor. Çünkü Galaxy S8 Plus’ta çok daha gelişmiş bir fotoğraf işleme yazılımı tercih edilmiş durumda.

Bir Cevap Yazın