Oyun 84 kez görüntülendi. 0

GTA 5 %100 Save

Uzun bir bekleyişin ardından yayınlanan ve yayınlandığı gibi büyük bir yankı uyandıran GTA 5, çıktığı günden itibaren çeşitli ek yazılımlar ile desteklenmeye devam etmektedir. Bu yazılımların içerisinde popüler olanlarından birisi de GTA 5 %100 Save‘dir. GTA 5 %100 Save ile GTA 5’te yer alan tüm bölümler açık bir şekilde oyunu oynamak mümkün olur.

GTA 5 %100 Save Özellikleri

GTA 5’in zaman zaman güçleşen ve ilerlemesi oldukça zorlaşan bölümlerinde kolaylık sağlamak adına üretilmiş olan GTA 5 save dosyaları ile bilgisayar kullanıcıları takıldıkları yerleri rahatlıkla geçebilirler. GTA 5 save dosyaları sayesinde görevlerle uğraşmak istemeyen ve şehirde gönlünce gezmeyi hedefleyen kişiler bunu kolaylıkla başarabilirler. Bu dosya bir tür oyunun bitmiş halini içerir ve kullanıcıların GTA 5’in sonunda ne olduğunu görmelerine ve oyunu bitirmelerine imkân verir.

GTA 5 %100 Save Ne İşe Yarar?

GTA 5 %100 Save  Dosyanın amacı; GTA 5 oynayan ve bazı bölümlerde takılarak ilerleyemeyen kullanıcıların önünü açmak ve oyundan daha fazla keyif almalarını sağlamaktır. Bunu da oyunun var olan tüm bölümlerini açarak başarır. Dosya bu yönü ile bir tür hile olarak anılsa da dünya üzerinde GTA 5 oynayan pek çok kullanıcının bilgisayarları için vazgeçilmez dosyalar arasında yer alır.

GTA 5 %100 Save Nasıl Kullanılır?

Dosya zip olarak internetten indirilir ve içerisindeki dosyalar GTA 5’in 774C1548 isimli klasörüne kaydedilir. Daha sonra oyuna girilir. GTA 5 %100 Save indir dosyasını indrson.com dan güvenle indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın