Eklentiler 307 kez görüntülendi. 0

WordPress için en iyi seo eklentileri

Google’da daha üst sıralara yükselmek hemen her web sitesi sahibinin hayallerini süsler. Ancak bu, her zaman için sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Neyse ki bu gibi durumlarda kullanıcılarının imdadına yetişecek birçok eklenti mevcut.

En yaygınları Yoast ve All in One SEO olan bu eklentiler, WordPress sitenizi SEO uyumlu hale getirerek arama motoru sıralamasında yükselmenize yardımcı olabilir. Yazı girişi yaparken dikkat etmeniz gerekenleri size hatırlatan, anahtar kelime ve meta açıklamaları girmenizi teşvik eden en iyi WordPress SEO eklentilerini sizler için derledik.

WordPress SEO by Yoast

Siteniz için Google Webmaster’a göndermeniz gereken XML dosyalarını dahi oluşturmayı başaran bu eklentiyi ücretsiz olarak kurabilmeniz mümkün. Site içi SEO tarafında size ipucu ve tavsiyelerde bulunan Yoast, günümüzde yaygı olarak kullanılıyor. Optimizasyon sayfası ve eklenti ayarlarının kullanıcı dostu tasarlanması ciddi bir avantaj.

All In One SEO Pack

WordPress için geliştirilen ve 1 milyonu aşkın site tarafından tercih edilen All in One SEO Pack eklentisi, SEO dostu bir web sitesi için ihtiyacınız olan her şeyi ücretsiz olarak sağlıyor. Özel ayarlamalar yapmaya ihtiyaç duymadan sitenizdeki içerikleri Google ile uyumlu hale getiren bu eklentiyi ücretsiz olarak kurabilmeniz mümkün.

Premium SEO Pack

Ziyaretçilerinize özel kampanya ve fırsatlar sunabilmenizi sağlayan bu eklenti, isminden de anlaşılacağı üzere “premium” özelliklere sahip. Site içi link inşası, Google uyumlu zengin kartlar ayarlaması, XML site haritaları ve çok daha fazlasını bu uygulama bünyesinde mevcut.

Bir Cevap Yazın