En İyi Hosting Firmaları Hangileridir
Webmaster 174 kez görüntülendi. 0

Tavsiye Edebileceğim İyi Hosting Firmaları

İnternet sitenizin masrafları için firmalarına yüklü miktarda paralar ödediğinizi söylemek doğru olacaktır. Bu nedenle iyi bir firmasından iyi bir hizmeti almak, hem sizin için hem siteniz için hem de arama motorlarının gözünde siteniz için büyük önem taşımaktadır. İçeriğimizde ise sizlere en iyi hakkında bilgi sahibi verip, sorunsuz bir hosting hizmeti almanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

İşte Tavsiye Edebileceğim Hosting Firmaları

En-İyi-Hosting-Firmaları-300x127 Tavsiye Edebileceğim İyi Hosting Firmaları

TMD Hosting

TMD Hosting, vermiş olduğu hizmetler, fiyat, performans ve ayrıcalıklar konusunda, dünya sıralaması arasında en iyi hosting firmalarından biri olarak bilinmektedir. Her ne kadar yabancı bir hosting firması olsa da, Türkçe olarak destek veriyor olması, ciddi anlamda büyük önem arz eden bir durumdur. Aylık olarak 4.21$ karşılığında iyi sayılabilecek bir hizmet veren TMD Hosting, yeni site kuracak olan kişiler için mutlaka göz önünde bulundurulması gereken bir hosting firmasıdır.

Yine dünya üzerinde hem en çok tercih edilen hem de en iyiler arasında görülen Green Geeks hosting firması, aylık olarak 4.95$ gibi bir ücretle hizmet vermektedir. Fiyat/performans karşılaştırmasına göre ciddi anlamda ideal bir hosting firması olan Green Geeks, tek tık ile kurulum imkanı tanıyan, 30 gün içerisinde iade imkanı sunan ve bunlarla birlikte kaliteli bir domain hizmeti alabilmenizi sağlayan her türlü hizmeti içerisinde bulundurmaktadır.

Dünya üzerinde ve ülkemizde yapılan araştırmalar neticesinde, hosting konusunda kullanıcılarının son derece memnun olduğu hosting firmalarından biri olan İnmotion Hosting firması, aylık olarak 7.99$’lık bir ücretle müşterilerine iyi bir hosting hizmeti vermektedir. Hosting konusunda birçok imkan tanıyan İnmotion Hosting, 90 gün içerisinde de memnun kalmadığınız takdirde paranızı iade etmektedir. Site kurulum butonu, ücretsiz temalar, ücretsiz domain adı ve daha birçok imkan tanıyan İnmotion Hosting, tercih edilebilecek olan hosting firmaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle sitenizin kurulumunu gerçekleştirmeden önce, İnmotin Hosting firmasının mutlaka göz önünde bulundurulabilecek olan bir firma olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Blue Host

Aylık olarak 5.99$ gibi bir ücret karşılığında hizmet vermekte olan Blue Host, fiyat/performans konusunda işinin hakkını veren bir başka hosting firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Ziyaretçi istatistik raporlarından tutunda, bir yıllık ücretsiz domain imkanlarına kadar her türlü desteği sağlayan Blue Host, sitenizin kaliteli bir web sitesi olması konusunda olumlu hizmetler vermekte olan bir internet sitesidir. Bu nedenle mutlaka tercih edilmesi gereken ve değerlendirmeye alınması gereken bir internet sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir Cevap Yazın