Mobil 45 kez görüntülendi. 0

Tüm Zamanların En İyi 10 iOS Uygulaması

Teknolojinin gelişmesiyle beraber telefon uygulamalarında da gelişmeler oluyor. arasında bazıları var ki diğer uygulamalara nazaran her zaman popülerliğini koruyorlar. Yazımızda sizlerle tüm zamanların en iyi 10 iOS uygulaması hakkında bilgi vereceğiz.

app-store-apps-e1499777530525 Tüm Zamanların En İyi 10 iOS Uygulaması

1-

Instagram her geçen gün daha fazla büyüyor. Aynı zamanda kendi içerisinde bir reklam sektörü barındırdığını da söylemeliyiz. Bu konuda popüler olan kullanıcılara çok fazla para da kazandırıyor. iOS uygulamaları içerisinde de en fazla tercih edilenlerden birisidir.

2-Google Maps

Google Maps, son yıllarda gösterdiği gelişmeyle beraber aradığınız adresi tam olarak göstermede en gelişmiş harita uygulamalarından birisi konumuna geldi. Uygulama üzerinden dünyanın her yerindeki şehirleri, caddeleri ve sokakları rahatlıkla bulabilirsiniz. iOS işletim sisteminde ise Apple Maps’ten memnun olmayan kişilerin ilk tercihi konumundadır.

3-

Dünyanın en büyük sosyal ağını, arasına koymasaydık bizim ayıbımız olurdu. Kullanıcı sayısını 2 milyara kadar çıkaran Facebook, hiç şüphesiz en büyük iOS uygulamaları içerisinde yer alıyor.

4-Angry Birds

iOS için özel olarak tasarlanan Angry Birds, bütün dünyada mobil oyunlar içerisinde kendisine önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Hatta oyun o kadar popüler oldu ki sinemaya bile uyarlandı. Oyunun temelinde kuşları sapanınızla fırlatarak domuzları hedef almanız isteniyor.

5-Twitter

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Twitter hem kendi gündemini hem dünya gündemini bir arada takipçilerine sunan tek sosyal ağ konumundadır. Uygulama üzerinden 140 karakterin üzerinde olmayacak şekilde kısa iletiler yani Tweetler paylaşabilirsiniz.

6-G-mail

Google’ın mail servisi olan G-mail yaygın olarak kullanılan iOS uygulamaları içerisinde yer alıyor. Uygulama üzerinden kolaylıkla maillerinizi kontrol edebilirsiniz ve mail gönderebilirsiniz.

7-Find My iPhone

iPad, iPhone, iPod veya Mac’inizi kaybettiğiniz zaman üzülmenize gerek yok. Find My iPhone uygulaması sayesinde iOS işletim sistemine sahip olan bütün cihazlarınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Durum böyle olunca Find My iPhone en iyi uygulamalar arasında kendisine yer buluyor.

8-YouTube

Dünyanın en gelişmiş video paylaşım sitesi olan YouTube, 2005 yılından beri hayatımızda. Bu zamana kadar da en fazla takip edilen sosyal ağlardan birisi haline geldi. Bu yüzden YouTube’un da iOS’ta en iyi uygulamalar içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz.

9-Snapchat

Son yılların yükselen yıldızlarından olan Snapchat, anlık fotoğraf ve video paylaşımı sağlıyor. Aynı zamanda fotoğraflarınıza farklı efektler uygulayabiliyorsunuz. Uygulama iOS işletim sistemine sahip olan kişilerin en sevdiği uygulamalar arasında yer alıyor.

10-WeChat

WeChat uygulaması arkadaşlarınızla canlı chat yapmanızı sağlıyor. Uygulama iOS mağazasında en popülerler arasında kendisine yer buluyor. Uygulamada dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın