Girişim 927 kez görüntülendi. 0

Ücretsiz mobil uygulama yapma siteleri

Şuan internet üzerinde kullanabileceğiniz birçok yazılım sayesinde kendi web sitenizi ücretsiz olarak açabilmeniz mümkün. Peki aynı şey neden mobil uygulamalar için de olmasın ki? İnsanların artık mobil cihazlar üzerinden interneti kullandığı günümüzde mobil uygulamalara sahip olmak giderek önem kazanıyor. Siz de sahibi olduğunuz web sitesinin mobil uygulaması olsun istiyorsanız, derlediğimiz sitelerini mutlaka denemelisiniz.

Bu listede yer alan siteler ücretsiz olarak, tek bir satır dahi kod yazmadan uygulama geliştirmenizi sağlayabilir. Ancak ücretsiz oldukları için uygulama içinde reklam gösterebileceklerini de unutmayın. Veya uygulamadan kazandığınız gelirin yalnızca yarısını size verebilirler.

Appsgeyser

Kendi mesajlaşma uygulamanızı dahi geliştirebilmenizi sağlayan Appsgeyser, oldukça kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip. Hiç zorlanmadan saatler içinde kendi uygulamanızı geliştirip mağazalarda satışa sunabilirsiniz. Üstelik hazır bulunan onlarca temayı kullanabilmeniz de mümkün.

Appyet

Bu site üzerinden yalnızca Android uygulamaları hazırlayabilirsiniz. Twitter ve RSS beslemeleri gibi farklı araçları da uygulama içine dahil edebilmenize izin veren yazılım, yalnızca 5 dakikada uygulama geliştirebilmenizi sağladığını iddia ediyor. Denemesi bedava.

Createmyfreeapp

İnternete bağlı olmadan da çalıştırabileceğiniz uygulamalar oluşturabilmeniz bu site sayesinde mümkün. Çok hızlı bir şekilde uygulama dünyasına ilk adımı atmak için kullanabileceğiniz arayüzü sayesinde PDF okuyucu, web site uygulaması ve çeşitli oyunları hızlıca geliştirmeye başlayabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir yazılım dilini bilmenize de gerek yok.

Bir Cevap Yazın